חיפוש

המועצה המקומית גן יבנה השיקה פלטפורמה דיגיטלית חדשה ומתקדמת שתשפר את השירות לתושב ותאפשר לו גישה לשירותים שונים מרחוק – אפליקציית MAST!

במסגרת שיפור השירות הניתן לתושבים, המועצה המקומית גן יבנה משיקה את אפליקציית MAST!, פלטפורמה דיגיטלית חדשה ומתקדמת שתשפר את השירות לתושב ותאפשר לו גישה לשירותים שונים מרחוק.

אפליקציית MAST! (Multi Application System) הינה פלטפורמה לשירותים דיגיטליים המותאמת במיוחד לצרכי הרשויות. באמצעות האפליקציה יכולים התושבים להתנהל מול הרשות באמצעות המחשב או הטלפון מרחוק, מבלי להגיע פיזית למשרדי המועצה תוך חיסכון בזמן ובצורה נוחה וקלה.

בשלב הראשון, הפלטפורמה החדשה תאפשר לתושבים לקבל שירות בנושאי גבייה וארנונה (הגשת בקשות להנחה בארנונה כולל ההנחה החדשה למשרתי מילואים פעילים, הגשת בקשה לאישור העדר חובות, קבלת שוברים שונים במייל או באפליקציה, תשלומים ועוד) ובנושאי חניה ופיקוח (תשלום דו"חות בצורה מקוונת באתר). האפליקציה החדשה תאפשר לתושבים לבצע מעקב היכן עומד הטיפול בבקשותיהם והיא מכילה הנחיות מפורטות למילוי הטפסים.

האפליקציה מונגשת לכלל האוכלוסיות באופן מלא ועומדת בתקן המחמיר PCI ובין היתר, היא מאפשרת קבלת קוד קולי לכניסה לאתר. בנוסף, היא מאובטחת באופן מלא לצורך שמירת פרטיותם של המשתמשים ואף קיבלה אישור כשרות לאוכלוסייה הדתית מטעם הגורמים המוסמכים לכך. חשוב להדגיש כי קיים מוקד טלפוני לסיוע לתושבים שמתקשים בשימוש באפליקציה בטלפון שמספרו 0723390809.

המועצה המקומית גן יבנה מברכת על כניסתה של התוכנה לפעילות שכן היא מזניקה את מערכת המחשוב מבחינה טכנולוגית. ניתן להשתמש ב-MAST! דרך המחשב בכתובת – https://www.mast.co.il או באמצעות הורדת האפליקציה למכשיר הסלולארי בחנויות המקוונות.

מבזקים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות