חיפוש

מספר שיא של סטודנטים מקבלי מלגות

מלגות סטודנטים

280 סטודנטים זכו לקבל מלגה כספית הודות למועצה המקומית גן יבנה.

ראש המועצה דרור אהרון ומנהל מחלקת החינוך רחמים שרים בירכו את הסטודנטים על תרומתם לקהילה וציינו את הישגיהם המרשימים.

כמדי שנה בעשר השנים האחרונות, מקיימת המועצה המקומית גן יבנה ערב חלוקת מלגות לסטודנטים תושבי הישוב. בשנים האחרונות חלה עלייה מתמדת במספר הסטודנטים הפונים לרשות וזכאים לקבל מלגות מטעמה.

השנה הגיע מספר הפונים לכ-280 הלומדים באוניברסיטאות ובמכללות, שחלקם אף ממלאים שעות התנדבות בקהילה.

בטקס חגיגי שנערך אתמול (ראשון 20.11.16) במתנ"ס גן יבנה חולקו מלגות לסטודנטים נוכחים ו/או בני משפחה מקרבה ראשונה. המלגות נחלקו לשני סוגים – מלגות עידוד רגילות בסך 500 שקלים, ומלגות מוגדלות לסטודנטים המשולבים בחונכות פר"ח בגן יבנה.

ראש המועצה דרור אהרון, בירך את הסטודנטים והדגיש את העלייה הניכרת במספרם, משנה לשנה. "אנחנו שמחים וגאים לראות עלייה משמעותית במספר הסטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה. השכלה גבוהה היא היום הבסיס הראשוני למוביליות חברתית, אך רכישתה חייבת להיות כרוכה גם בחינוך לערכים ונתינה, דרך ארץ ואהבת המדינה".

ראש המועצה פנה גם בדברי חיזוק להורי הסטודנטים: "הוצאות כספיות בגין לימודים אינן מבוטלות, אם יש מספר סטודנטים במשפחה, או שבוחרים במסגרת המכללות. עם זאת התמיכה מבית – בהיבט כלכלי וסביבתי – חשובים ומוכיחים עצמם כהשקעה החשובה ביותר בעתידם של הילדים. זו ההשקעה שמחזירה עצמה יותר מכל השקעה אחרת, לאורך זמן".

מבזקים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות