חיפוש

בימים אלה הושלמו העבודות להקמתו של מגרש דשא סינטטי ראשון מסוגו ביישוב. בנוסף, נסתיימו העבודות לשיפוץ ושדרוג המגרש  ברחוב הודיה שבשכונת מכבים.

המועצה המקומית גן יבנה ממשיכה להשקיע בתחום הספורט, הפנאי ובריאות התושבים ומקדמת שיפוץ ושדרוג של מגרשים ברחבי היישוב לצד בנייתם של מתקני ספורט ייחודיים ברמה הגבוהה ביותר.

לאחר כחודשיים וחצי של עבודות אינטנסיביות, הושלמו בימים אלה העבודות להקמתו של מגרש דשא סינטטי ראשון מסוגו ביישוב. מדובר במגרש דשא סינטטי בגודל של כ- 46 על 26 מטרים שכולל תאורה עוצמתית, גדר היקפית מסיבית בגובה של כ-4 מטרים, משטח מיוחד סופג זעזועים, ניקוזים לעונת החורף, קורת בטון היקפית ועוד. העלות הכוללת של הקמת המגרש התחלקה בין המועצה להסדר הימורים בספורט הטוטו לבין המועצה. המגרש צפוי לעבור בדיקות על ידי מעבדה מוסמכת של פיפ"א ונציגי ההתאחדות לכדורגל בישראל. המגרש צפוי להיפתח לשימוש הציבור הרחב בטווח הזמן הקרוב.

בנוסף, נסתיימו העבודות לשיפוץ ושדרוג המגרש המשולב ברחוב הודיה שבשכונת מכבים לרווחת ילדי ותושבי השכונה. בין היתר, המגרש נצבע מחדש, הוצבו בו אמצעי בטיחות חדשים עבור המשתמשים, שודרגו בו אמצעי התאורה, הוחלפה הגדר ההיקפית והוצבו בו סלים ושערים חדשים.

 

 

מבזקים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות