חיפוש

בבית הספר אורט על שם יצחק רבין שמים דגש על חינוך לבריאות וחינוך לאורח חיים בריא וספורטיבי. השנה לקחו את הנושא צעד אחד קדימה ופתחו מגמת ספורט חדשה.

מדובר במגמה חדשה שבסיומה התלמידים ניגשים לבגרות עיונית ומעשית ששווה 5 יחידות בגרות שתקפות עבור התלמידים בכל המוסדות האקדמיים אליהם ירצו להצטרף בעתיד.

בנוסף על אלה, התלמידים מקבלים תעודת מדריך בתחום האימון האישי, הכדורעף או הכדורסל, תעודה המקנה להם אישור מקצועי לעבוד בתחום. התלמידים מתאמנים במרכז הספורט והנופש – קאנטרי גן יבנה, בחדר הכושר ובבריכה באופן קבוע במהלך יום הלימודים וישמעו הרצאות ממיטב אנשי התקשורת והספורט המובילים בישראל.

במהלך לימודיהם ישתתפו התלמידים גם במחנות אימונים מיוחדים בני יומיים ושלושה בכל רחבי הארץ. מדובר בחוויה אמתית לאוהבי הספורט, מלווה בתעודה מקצועית ובגרות איכותית.

בבית הספר פועלים שישה מורים לחינוך גופני שלכל אחד יש תחום התמחות אותו הוא מטמיע בתלמידים ובנוסף פועלות בו נבחרות כדורסל, קטרגל וכדורעף, אתלטיקה קלה, מרוצי שדה לבני כל הגילאים ופרויקט "שער שוויון" ששואף לבנות חברה טובה יותר על בסיס חינוך ומשחק הכדורגל, על ערכי כבוד, סובלנות, ערבות הדדית, דו-קיום ועוד.

מנהלת בית הספר, מרי שפונט: "אני גאה מאוד  במגמה החדשה שנפתחה שמהווה חלק מחינוך לבריאות מיטבית שאנו מקדמים בבית הספר וחלק מרצוננו לתת מענה לחזקות של תלמידנו. הנבחרות שלנו מהוות חלק נכבד מקבוצות המנהיגות שלנו ,המוכיחות כי הנאה בספורט משולבת בערכים של שיתוף אחריות ונתינה מובילה את הקבוצה להישגים והצלחה. אני מודה לכל צוות ספורט על הובלת הספורט בבית הספר כחלק מהתכנית הפדגוגית הבית ספרית".

מבזקים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות