חיפוש

ליגת המאמאנט – פותחים עונה רביעית

ליגת המאמאנט - פותחים עונה רביעית

במוצאי שבת האחרונה נפתחה רשמית עונת המשחקים של ליגת מאמאנט גן יבנה.

בליגה שמונה השנה 8 קבוצות המייצגות את כלל בתי הספר בישוב, מתאמנות מעל 100 נשים-אמהות.

פתיחת הליגה צויינה באירוע גדול שהתקיים באולם הפיס לכדורסל הצמוד לתיכון אורט יצחק רבין.

תחום הכדורשת והצירוף למאמאנט הארצי בתמיכת המועצה המקומית צעיר יחסית בגן יבנה – סה"כ 4 שנים. למרות זאת מספר קבוצות כבר הגיעו להישגים ארציים, ובעונת הפעילות 2015-2016 זכתה קבוצת "מאמאנור" המייצגת את ביה"ס היסודי "אהוד מנור", באליפות הארצית והוכתרה כקבוצה הטובה בארץ.

לצד אימונים המתקיימים מדי שבוע, השתתפות בתחרויות וטורנירים, חברות הליגה לוקחות על עצמן גם לקדם מיזמים חברתיים וקהילתיים, תוך שיתוף פעולה עם המתנ"ס והמועצה המקומית.

"השגרה שלנו תמיד עמוסה ולחוצה, כי אנחנו נשים עובדות, חלקנו לומדות ויחד עם הקריירה שלנו מנהלות בית ומשפחה. את ההצטרפות למאמאנט התחלנו דרך הילדים ולמענם, אך בעצם נשארנו בשבילנו – לשם העצמה נשית, חברויות שנרקמות ועשייה חברתית משותפת. עד שאת לא בתוך זה, את לא מבינה כמה הכח הזה גדול", ציינה אחת האמהות בתום האירוע.

דרור אהרון, ראש המועצה: "אני גאה בליגת מאמאנט על כל העשייה המבורכת שלהן למען קהילת גן יבנה . האחווה, הרעות ושמחת החיים באימונים ובמשחקים הוכיחו שזה חלק מאורח חיים. מודה מקרב לב לאילן רביבו מחזיק תיק הספורט והנוער, למיכל שלומי מנהלת מחלקת הספורט במועצה וליו"ר מאמאנט גן יבנה אביטל בן שבת על שיתוף הפעולה הנהדר. אני בטוח שהעונה הקרובה תהיה טובה ומוצלחת עוד יותר מאלו שקדמו לה".

מבזקים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות