חיפוש

במהלך הפגישה הוצגו בפני השר מספר צרכים בתחום התקשורת הדרושים לגן יבנה. בין היתר, דובר בפגישה אודות הצורך בהרחבת היקף שרותי הדואר ביישוב למען התושבים, הועלתה האפשרות להקמתה של תחנת רדיו חינוכי ביישוב והוחלט לבחון אפשרות להכניס את גן יבנה לפיילוט של פרויקט ערים חכמות בישראל

ביום שלישי (10.4) התקיימה פגישת עבודה בלשכת ראש המועצה עם שר התקשורת, איוב קרא, ואנשי משרדו.

הפגישה החלה במפגש אישי בין ראש המועצה והשר ולאחר מכן התקיים דיון עבודה משותף בהשתתפות סגן ראש המועצה, עו"ד סביון יניב, סגן ראש המועצה, ירון ניסים, סגנית ראש המועצה, ירדנה אוקמן, מנכ"ל המועצה, אילן סויסה ובכירים במשרד התקשורת ובהנהלת דואר ישראל. הדיון נפתח בהצגתה של גן יבנה והתפתחותה במהלך השנים, לאחר מכן הוצגו בפני השר מספר צרכים בתחום התקשורת הדרושים לגן יבנה ובין היתר, הצורך בהרחבת היקף שרותי הדואר ביישוב למען התושבים.

בתום הדיון התקיים סיור ביישוב ובמהלכו השר ביקר בסניף הדואר היישובי. בסיום הביקור הוחלט להדק את שיתוף הפעולה בין המועצה לבין משרד התקשורת והשר הודיע כי הוא ואנשי משרדו יבחנו את נושא הרחבת היקף שרותי הדואר ביישוב לרווחת התושבים, את האפשרות להקמתה של תחנת רדיו חינוכי והכנסתה של גן יבנה לפיילוט של פרויקט ערים חכמות בישראל.

שר התקשורת, איוב קרא: "אני שמח להיות אתכם כאן בפעם השנייה ברציפות באותו שבוע. אני חייב לציין שיש כאן התפתחות אדירה ביישוב בכל המובנים, אני זוכר את גן יבנה כשהייתי קצין צעיר בצבא ואני מזהה את הפוטנציאל של היישוב הזה. אנחנו מגיעים להקשיב, לשמוע ולסייע ככל שנוכל. אנו נתאם פגישה נוספת בין אנשי המועצה לבין הדרג המקצועי במשרד התקשורת במטרה לקדם את הנושאים שעל הפרק".

מבזקים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות