חיפוש

חוגגים עשור להיווסדו של בית הספר אורט ע"ש נעמי שמר ו-70 למדינת ישראל

במוצאי שבת (28.4) התקיים אירוע ענק בבית הספר אורט על שם נעמי שמר לציון עשור להיווסדו של בית הספר ו-70 שנה למדינת ישראל. האירוע התקיים בנוכחות מאות מתושבי גן יבנה, הצוותים החינוכיים, תלמידי בית הספר, בוגרי בית הספר, נציגי המועצה ועוד.

בהתאם לגודל האירוע, בית הספר לבש חג וקושט בהתאם לצבעי הדגל. ברחבי בית הספר הוצבו מיצגים המתארים את ראשיתה של המדינה והתפתחותה במשך השנים. כך, המבקרים יכלו ללחוץ יד להרצל, לגולדה מאיר ולמשה דיין ולחוות את אווירת היישובים החקלאיים של אותה התקופה. האירוע החגיגי נפתח בהצגת תערוכות ובהן עבודות חקר בנושא 70 שנה למדינה אותן הכינו תלמידי בית הספר מכלל השכבות.

בנוסף, התקיים מפגש מחזורים מרגש של ארבעת מחזורי הבוגרים, ששמחו להיפגש שוב בביה"ס. שיא הערב היה מופע מרגש שהעלו תלמידי ביה"ס, אשר שזר את התחנות המרכזיות של בית הספר ושל נעמי שמר בתחנות המשמעותיות של מדינת ישראל. התלמידים שיחקו, שרו ורקדו בכישרון רב. במופע הופיעו גם יהל יעיש, בוגר מחזור א', שהפליא לשיר ושל להקת המורים הבית ספרית בביצוע לשיר "חורשת האקליפטוס". המשתתפים באירוע הודו כי "ערב שכזה מזמן לא חוו , וכי אורט ע"ש נעמי שמר הוא באמת הבית שבו כל קול נשמע".

מבזקים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות