דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Banners
Banners
אתר נגיש

המועצה המקומית גן יבנה – האתר הרשמי - עמוד הבית

הנוער העובד והלומד

 
 
 

הנוער העובד והלומד 

תנועת הנוער העובד והלומד, התנועה הגדולה והמגוונת בין תנועות הנוער בישראל, הוקמה ב- 1924.

בתנועה כיום מאות סניפים, קינים ומועדונים בכל רחבי הארץ: מקרית שמונה ורמת הגולן בצפון ועד אילת בדרום. בתנועה חברים עשרות אלפי חניכים יהודים, ערבים ודרוזים, נערים עובדים ולומדים, מהעיר, עיירת הפיתוח, הקיבוץ והמושב, נערים מנותקים ונערים עולים. כל אלו מודרכים ומלווים באופנים המתאימים להם מתחנכים לאור ערכי הדמוקרטיה, השלום, שיוויון, ציונות ואחריות.

בנוסף, הנוער עובד והלומד הוא הארגון היציג על פי חוק של הנערים העובדים בישראל. הוא עוסק בארגונם, חינוכם, ליווי מקצועי, הגנה על זכויותיהם והבראה לנערים העובדים.

תנועת הנוער העובד והלומד פעילה בגן יבנה שנים רבות והיום הקן מונה כ-300 חניכים מכיתות ד' עד יב'. החניכים בקן מגיעים מכלל ביתי-הספר היסודיים והחטיבות ביישוב. בנוסף לכך, מתקיימת פעילות חברתית בכיתות ז'-ט' בשתי חטיבות-הביניים, "נעמי שמר" ו"יצחק רבין". מטרתו העיקרית של הקן היא לאפשר לכל ילד בגן-יבנה להיות חלק מהפעילות ברוח המשפט "ביתנו פתוח לכל נערה ונער".

הפעילות בקן כוללת פעולות, ערבי תרבות, טיולים, מחנות קיץ, סדנאות והכל מודרך ע"י מדריכים צעירים מהיישוב בהתנדבות...שיא הפעילות היא ב"קייצת", קייטנת הקיץ של הקן.

 

כתובת הקן: רח' תורה ועבודה 25 (ליד בית-ספר "בן-גוריון")

ימי פעילות: ימי א', ג', ד', ש': 15:00-22:00 יום ו': 12:00-16:00

איש קשר: מיתר פלדמן- רכזת בוגרת, 054-9747548, meitarfeldman@gmail.com
 

אסיפת הורים ופעילות מיוחדת בסוכות

עבור לתוכן העמוד